Vzpomínky na galavečer

galavecer1 Tak galavečer je úspěšně za námi. Nebudu sáhodlouze popisovat, co se tam dělo – většina z vás si to snad pamatuje. No – a Karlosovi prostě něco nakukáme…

Co je ale podstatné: Díky vám všem, kteří jste se zúčastnili a přispěli ať už zakoupením tomboly, nebo vydražením kalendáře, se vybralo celkem 8000 Kč. Po odečtení některých nákladů (nákup prodlužovaček a zamáznutí dluhu, který po nás zůstal v hospodě) zbylo 7400 korun. Ty jsme hned v pondělí poslali na účet občanského sdružení Zrnka (www.zrnka.cz), který je transparentní. To znamená, že se na něj můžete všichni podívat. Naše platba přišla 10.1. 2011.

http://www.rb.cz/firemni-finance/transparentni-ucty/?tr_acc=vypis&account_number=3789354001

galavecer2Soudě podle toho, jak někteří ještě druhý den před polednem vypadali, můžu prohlásit, že se večírek vydařil. Škoda jen, že nemohli dorazit všichni. Zajímavou historku má Pepin, kterýmu cestou na galavečer zdechly brzdy a když nám chtěl zavolat, zjistil, že v telefonu, kterej má u sebe, nemá na nás jediný číslo 🙂 Taky bych chtěl připomenout, že jsme se rozrostli o čestného člena – Lůďu. Připomenout to chci hlavně kvůlivá Lůďovi samotnýmu, protože si nejsem úplně jistej, jestli si to pamatuje (co, Lůďo? 🙂 Jeden pán si tradičně opět nepamatuje nic. Ano, je to náš ničím nepřekonatelný alkoholický guru, pan X. Předvedl opět pár pěkných cviků – kupříkladu sesutí se ve výčepu, nebo skok do aparatury. Pak tam taky bylo pár lidí, kterým bylo velmi, velmi špatně. Zkrátka, jak říkám, povedenej večírek.

…teď vás nejmíň měsíc nechci vidět…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *